Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.

Paroubek Vražda Kočky ml.

Paroubek: vražda Kočky mladšího s ČSSD nesouvisí

Jiří Paroubek na páteční tiskové konferenci foto: Milan Malíček, Právo

Šéf ČSSD Jiří Paroubek odmítl na páteční mimořádné tiskové konferenci spojitost mezi noční vraždou podnikatele Václava Kočky mladšího a politikou ČSSD.

10. 10. 2008 10:36 - PRAHA

"Tato událost nemá nic společného s politikou ani programem ČSSD," řekl Paroubek. K osobě údajného vraha Bohumíra Ďurička, který je označován za Paroubkova přítele, šéf ČSSD řekl, že jej sice zná již devět let, ale vídá se s ním pouze na společenských akcích.

"V roce 2005 jsem byl pozván, abych s nimi strávil dovolenou v Chorvatsku na jachtě," uvedl Paroubek. Vyšly ale najevo Ďuričkovy kontakty na StB, proto s ním Paroubek podle svých slov nejel. "Nestrávil jsem s ním žádnou dovolenou, znali jsme se devět let, potkávali jsme se jen na společenských akcích," upřesnil Paroubek.

Fakt, že je obětí Václav Kočka mladší, a tím, kdo střílel Bohumír Ďuričko, potvrdil Právu šéf pražské kriminálky Milan Jindrák. Šlo podle něj o nešťastnou událost, o spojení emocí s alkoholem. Oba se tam několik hodin před činem zúčastnili křtu knihy Jiřího Paroubka.

Paroubek vyjádřil soustrast pozůstalým. "Otec by neměl pohřbívat syna," řekl. Incident se podle něj stal poté, co byl uzavřen účet celé jeho akce, která byla veřejná. "Při incidentu jsem již nebyl na místě, v restauraci byl již normální provoz, bylo tam již jen několik hostů," dodal Paroubek.

Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one