Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.

Vrah Ďuričko a Talmanová: Byli milenci?

Foto: abl

Dnes 09:38
Bohumíru Ďuričkovi, vrahovi Václava Kočky, se údajně hodně líbila Lucie Talmanová. Uvažoval o tom, že by s ní chtěl žít. Ona měla na věc ale jiný názor.
reklama

Bohumír Ďuričko, který v pátek zavraždil Václava Kočku (Více o případu se dočtete zde: Paroubkův přítel střílel před těhotnou přítelkyní) se velmi dobře znal s českými politiky. Přátelil se i s Lucií Talmanovou. S tou chtěl údajně chodit, ale ona ho odmítala. Premiér Topolánek v podstatě toto tvrzení potvrdil v SMS pro idnes: "Ďuričko s LT (Talmanovou) moc chodit chtěl, ale fakticky se nepotkal se zájmem."

Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one