Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.

Vyjadři se podle svého

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8526"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
ste blazni, proč si berete do huby mrtveho človeka, a vy ste ho snat znaly nebo co, každej je nejakej a dela co dela, co delate vy třeba,starejte se samy o sebe,vy pomatencismiley
Dneska už je po všem.Na tom pohřbu bylo dost lidí,noviny tomu daly i velkou publicitu!At byl Kočka jakej byl,na naše podmínky byl mafián se vším všudy!!Tolik lidí nebude mít na pohřbu ani Topol s Paroubkem dohromady.Na oba dva český premiery se časem zapomenesmiley
Zdravimpíši to všem i když sem toho to člověka neznal ale je mi velmi líto celé rodiny Kočkovy a všech příbuzných a halvně Václava musel to být super člověk jeto videt už podle fotek atd.. Měli pana Durička odpřrásknout on musí trpět .mUJ NÁZOR JE TEN AT UŽ BYL JAKÝ KOLIV TAK BYL Z RODINY KOMEDIANTŮ A PRO TY SE KRIMINÁLNÍ VĚZNICE NESTAVĚJ !A NIKDO NEMEL PRÁVO MU ŠÁHNOUT NA ŽIVOT .

Přijměte mou upřímnopu soustrast rodino Kočkova !
Ano, je to neštěstí, vyjadřuji upřímnou soustrast rodině Kočkovic, byl to přeci člověk jako my, leč i když žil v rozdílném a né moc férovém světě, o mrtvém jen to dobré.Nechci tu minulost této rodiny rozvádět, Ti, kdo tuto rodinu zná, ví co roštáren se nadrobili, ale hodte si každý kamenem.Jde spíše o smutný signál vývoje posledních dnů (kauza Morava) a lidem by měly konečně otevřít oči.Otevřít oči nad bezcharaktením Topolánkém o Paroubkovi ani nemluvě.Měl by to být signál pro všechny slušné lidi, že je již čas, pořádně vykydat Augiášův chlív, je velmi nemorální, aby se vší úctou k panu Kočkovi, takový člověk dělal politického poradce Pablbovi, který, když se mu to nehodí, tak dotyčného nezná, přitom ani ne před rokem, ho udával jako nejbližšího člověka.Přeji rodině Kočkových, klidný pohřeb a pozitivní vývoj událostí v budoucím životě.Hezký večer všemLukáš HERCLÍK
Kdo s čím zachází s tím i schází....jinak mi řekněte jak si obyčejnej šauklař vydělal na takové prachy aby sponzoroval celou CSSD!! jednoznace pranim spinavych penez, uplatkama, černým kšeftem..určite ne z lístků na labutě! :)

Většina šauklařů co vydělá dá za nové atrakce, udržbu a zlato... špinavá kočička..fuj! smiley
No jen mě udivuje kolik inteligentů se tady na diskuzi vyjadřuje k věcem po kterým jich vůbec nic není.NECHÁPU?????? No každý si zameťte hlavně před svým prahem , oni Vás ty blbý kecy okamžitě přejdou!Jo holt český národ se prostě nezapře, že???????
Pane(nebo paní)ok,kde se narodil Paroubek opravdu nevím a ani mě to nezajímá. Nicméně ten vystoupit může a měl to udělat už dávno!!!!!!
Pane Wéčko, kdepak se narodil Paroubek? Taky z toho nemůže vystoupit?
Škoda,že se lidi kteří pomlouvají VK ml. nenarodili do mafiánský rodiny,možná by mluvili jinak,z toho fakt asi nejde vystoupit!!!

Nemusel to být nejlepší člověk,ale smrt je asi to nejhorší řešení a zrovna on "mafián" v pravém slova smyslu rozhodně nebyl. Smůla,že u nás není trest smrti, ale ona si toho šmejda snad "spravedlnost " najde. Nejsem světskej ani příznivcem socanů,to jen kdyby měl někdo problém!!!!
Ďurička se střídal s Topolánkem na Talmance, takže měl kontakty i na premiéra. A pak že zločin nepřerůstá do ODSsmiley
stejne ste tady vsichni mafiani, to se pozna podle toho ze neumite psat cesky smiley
Duričko ten si muže hodit mašli,nevím jak tam dopadne,Langer z toho muže těžit,má ted mocnou zbran,bude asi zpívat,jinak ho pošle mezi vězně a nevím ,jak to tam dopadne.Kočka ale má hodně nepřátel,ted je Duričko zatím výš,aspon v podsvětí ho mají za frajera ,ale není všem dním konec
A ještě jedna věc,rodina Kočku trpí,ale víme ,že se bude chtít pomstit,to už tak bývá.Ale stejně mi to nejde do hlavy mohli ho zastřelit hned,a nic.U nich platí ,že když se nepomstí utrpí pověst Kočkovic celé rodiny,a to je hodně velká hra v tom jejich světě.Na to čeká jiní lidi z podsvětí Starka,nebo i jiná skupina lidí....!smiley
Né ted vážně ,Kočka byl pro někoho mafián ,ale mezi svými byl kluk ,který by se rozdal.Samozřejmě měl svojí pravdu a soudil lidi,jak uznal on za vhodný.Ale smrt si nezasloužil,ale na druhou stranu si plno lidí oddechlo,to víme skoro všichni.Ted jde o to ,co bude dál,je ale divný,že se tomu střelci nic nestalo,asi nevím ,zdá se mi to divný
Smrt takovyho povlu nemuze nikoho zarmoutit,krom jeho mafiansky rodiny!Dobre jim tak vsem!smiley
Ďuričko je střelec na Mrázka.
Všichni modroptáci,ať si radši sáhnou do trenek a neurážej Kočkovic rodinu!!!
DOBRE ŽE CHCIPNUL
Dobrej názor s tím Mrázkem.
Re: amater.z : .... a napadlo někdy tebe zajímat se o pravidla českého pravopisu? To tady za pár let na sebe budeme kejhat?
Rodina Kočkova sklidila to, co zasela.
Každej člověk, který má srdce na pravym místě, vůbec neřeší, kdo to vlastně ten V.Kočka byl ale vyjádří slova soustrasti pozůstalým.Tim že z tohoto světa odešel způsobil velikou bolest celý jeho rodině.Ale také těm , kdo ho znali a měli ho rádi.A těch neni málo.Je to hrozné neštěstí, upřímnou soustrast celé rodině.Všechny je znám a slova sostrasti jim vyjádřim osobně.Václav mi bude chybět.
Duričko není soc. dem., šel sem provokovat a "neco" provést, co by poškodilo ČSSD a jistě vůbec nebyl opilý! Mladého Kočku bez skurpulí zavraždil a mířil PŘESNĚ, sjejně přesně jako když mířil a zastřelil Mrázka .... Není o čem diskutovat... Domnívám se, že to byla ta slova, co mu mladý Kočka řekl o tom, kdo Mrázka zastřelil...
Napadlo Vás všechny co tady něco píšete že někdo zemřel!!!!!! A je ůplně jedno jetli to je nebo neni mafián ale je to člověk!! To už jste z těch zpráv co se všude píšou tak o tom kde kdo zemřel tak bezcitní že nikoho ani nenapadne že se tady něco zmněnilo že už se nikomu nevadí nějaké střílení!! Zamyslete se nad tím drobet a popřemíšlejte o tom. Za pár let se budou snad na silnici povalovat mrtvoly stejně jako dneska kočky a psy a nikomu to nebude vadit nebo kam to spjeje?
amater
Tondo ses posral ne myslis ze oni by te litovali.Jsou to swine zlodesky a chcipnou
Jste hlupaci.......vžíte se že vám někdo zabije nebo znásilní dítě TAK TO JE V POŘÁDKU!Jste netový hieny............Upřimnou soustrast rodině.Raději běžte pracovat než travit čas blabolama.smiley
KOčkovi jsou kolotočáři, trochu mafiáni, ale na nic si nehrajou a nepředstírají, že by byli něco jiného, než jsou. Nehrají si na pánabohy a poctivce. To je na nich sympatické. I darebáci jako V. Kočka ml. můžou mít svůj kredit. Některá vyjádření J. Paroubka jsou daleko nešťastnější. pojmenovávat |Kočky jako poctivé lidi, to snad musí urážet nejen voliče, ale i je, a chodit na pitky se svými stranickými kolegy, kteří se předvádějí milionem v prkenici a zachlastat jdou zásadně mezi své soudruhy s najádovanou pistolí, to není správné. Myslím, že ČSSD by si zasloužila lepší vedení. A ta vražda i přes důvody co k ní vedly, je prostě lidským neštěstím..
Mel sejmou celou kockovic rodinu i s Paroubkem. Byl by to zasluzny cin ve prospech celeho naroda.
Mel sejmou celou kockovic rodinu i s Paroubkem. Byl by to zasluzny cin ve prospech celeho naroda.
Mel sejmou celou kockovic rodinu i s Paroubkem. Byl by to zasluzny cin ve prospech celeho naroda.
15.01.2010 15:11:03
DanielGenesis
1
Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one