Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.

Pravidla Diskuse

 

Upozornění

Příspěvky vyjadřují názory čtenářu. Administrator stranek nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Diskutující jsou povinni dodržovat Kodex diskutéra.

  1. Do diskuse smí přispět každý čtenář 
  2. Smyslem diskuse je svobodné vyjadřování a výměna názorů. Její obsah nechceme cenzurovat, ale existují jistá zákonná opatření omezující obsah příspěvků.
  3. Diskutér nesmí propagovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost či diskriminaci.
  4. Vulgární jazyk, urážky, pomluvy či ponižování jednotlivce či skupin osob je nepřípustné.
  5. Diskutér nesmí vyhrožovat ani zastrašovat násilím, ať již jednotlivci či skupinám lidí.
  6. Diskutér nesmí propagovat nezákonné činnosti či jinak společnosti škodlivé aktivity.
  7. Propagace komerčních aktivit a reklamy na výrobky není povolena. Je možné uvádět odkazy na internetové stránky, které souvisí s danou diskusí, přímou propagaci prodeje produktů nepodporujeme.
  8. Šíření spamu na diskusích není povoleno.
  9. Diskutér musí respektovat soukromí jiných osob – nesmí zveřejňovat jejich telefonní čísla, adresy či jiné soukromé informace.

 

 

Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one