Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.

Paroubka zradila bývalá manželka!

Především se snažil (dnes již víme, že marně), přesvědčit média i veřejnost, že vražda nijak nesouvisí s ČSSD. Mnozí se vzápětí ptali, co na křtu jeho knihy, týkající se právě sociální demokracie, dělali členové podsvětí, osoby, mající vazby na ruskou mafii, agenti STB a podobné postavy, nota bene se zbraní v kapse. Alibisticky se též vykroutil z údajného přátelství s podnikatelem Bohumírem Ďuričkem (55), který zastřelil syna jeho dlouholetého přítele Václava Kočky (67), známého krále kolotočářů, Václava Kočku ml. (41).
 
 
Jenže jeho bývalá manželka Zuzana Paroubková (55) se vzápětí nechala slyšet, že zatímco ona viděla Kočku a Ďurička dvakrát, „manžel je jejich letitý známý“. Podezřele působí rovněž okolnost, že Ďuričko údajně přišel na křest Paroubkovy knihy, aby ho pozval na své narozeniny. Těch se už ale kontroverzní podnikatel nedožil.   
 
Vůbec nejhorší, co mohlo Paroubka potkat, je ale chování a prohlášení matky zavražděného Kočky juniora, Olgy Kočkové. Když Paroubek na tiskové konferenci vyzýval všechny, aby „lidskou tragédii“ politicky nezneužili, byla to právě paní Kočková, kdo v rozhovoru pro rádio Impuls dala celou šokující událost do souvislosti s politikou: „Jsem jeho matka, toho mýho syna, co mi ho oddělali nějaký šmejdi zkurvený... Byla to vražda. Můžu vám říct, jestli je v tom nějakej politickej záměr a jestli ho tam někdo z tý ODS naved a nebo někdo jinej, já nevím.“
 
Klid zabraní vydržel jenom pár minut. Potom se již spustila lavina kritiky, v níž členové vládní koalice připomenuli nejen Kubiceho zprávu, ale také Kočkovy vazby na podsvětí. Předseda KSČM se nechal dokonce slyšet, že teprve vyšetřování určí, zda šlo o „souboj uvnitř politických skupin“.
Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one