Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4316"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Odstoupit by měl v prvé řadě papá tunel:http://profesor-klaus.osoba.cz/
Odstoupit by mel nejen on, ale i David Rath, Michal Hasek, a dalsi panoptikalni prisery, ktere tahnou CSSD ke dnu. Zlaty Milos Zeman, za ktereho byla politika jeste o politice, a ne o preferencich a ceste k moci za kazdou cenu.
Proč..? Protože je to duševně chorý člověk!
Nevidím důvod proč by měl pan předseda Paroubek odstupovat a už vůbec ne v souvislosti s tímto kriminálním zločinem. On snad střílel nebo někoho ke střelbě naváděl?smiley
Jirka za nic nemůže.A samozřejmě presunce viny neplatí pro Jirku
můžu se zeptat, proč by měl odstupovat?!Z jakého důvodu? Vy sí myslíte, že podělanej Topol nemá takovýhle mafiánský kamarádčofty?
...z čela ČSSD
Nevím z jaké vlády by měl Paroubek odstoupit, kdy v žádné nenísmiley!!!
14.10.2008 21:23:57
DanielGenesis
Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one