Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.

Rodina doufá v potrestání pachatele. Krátce před polednem dorazili Kočkovi k výslechu na policii.

Na policii se k výslechu dostavil otec zavražděného Václava Kočky mladšího, společně s advokátem a synem zavražděného. Několik minut po nich přišla do budovy i přítelkyně zavražděného Kočky mladšího. Dostavili se i důležití svědci.


Podnikatel Václav Kočka starší, pořadatel Matějské pouti, přišel do budovy policie očividně otřesený a psychicky vyčerpaný. "Nemůžu vám nic říct. Jsem pod práškama, složil bych se tady," řekl našemu reportérovi. Na exkluzivně natočené záběry z příchodu Kočkových na policii se podívejte v úvodním videu.


Rodina zavražděného a jeho přítelkyně odešli z budovy policie v Kongresové ulici v Praze kolem půl druhé odpoledne. Médiím zaslali prohlášení, ve kterém žádají veřejnost i média, aby respektovali jejich bolest a žal. "Věříme, že pachatel tohoto hrůzného a nepochopitelného činu bude zásluhou policie a soudu spravedlivě potrestán," uvedla rodina v prohlášení.


Jan Kočka, bratr zavražděného Václava, řekl, že termín pohřbu
oběti zatím nebyl stanoven.

Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one