Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.
Policie pokračuje s výslechy lidí, kteří se zúčastnili křtu knihy Jiřího Paroubka. Po akci byl zastřelen Václav Kočka mladší. Vypovídali i pozůstalí včetně otce zavražděného, který je přítelem expremiéra. O uvalení vazby na obviněného Bohumíra Ďurička rozhodne soud v neděli dopoledne.
Václav Kočka starší, otec zavražděného.foto: Jan Zátorský,  MAFA

Václav Kočka starší, otec zavražděného.

"Dnes dopoledne se v případu konaly další výslechy," uvedl pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan. Na policii podle něj přišel i Václav Kočka starší, který je známý někdejšího premiéra Paroubka.

Kočkova rodina dnes vydala prohlášení, v němž žádá veřejnost i média, aby respektovali jejich bolest a žal.

"Věříme, že pachatel tohoto hrůzného a nepochopitelného činu bude zásluhou policie a soudů spravedlivě potrestán," uvedli Kočkovi. Podle Jan Kočky, bratra zavražděného, zatím nebyl stanoven termín pohřbu oběti.

O uvalení vazby na podnikatele Bohumíra Ďurička bude rozhodovat obvodní soud pro Prahu 1. Podle soudce Lubomíra Vávry by mělo být jasno už v neděli dopoledne.

Pětapadesátiletý Ďuričko už byl obviněn z vraždy a hrozí mu 10 až 15 let vězení. S mužem, kterého podle policie zastřelil z legálně držené zbraně, nejprve několik hodin popíjel v pražské restauraci Monarch po autogramiádě a křtu Paroubkovy knihy. Podle dostupných informací se oba muži sázeli o vysoké finanční částky a dostali se do opilecké hádky.

Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one