Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.

Kočkova rodina dorazila k výslechu

V sobotu krátce před polednem dorazili k policejnímu výslechu do Kongresové ulice v Praze otec, syn a přítelkyně zavražděného Václava Kočky. Novinářům odmítli jakékoliv komentáře.

11. 10. 2008 12:02 - PRAHA

"Nezlobte se, jsem pod práškama, složil bych se," řekl stručně Václav Kočka starší. Přišel s 15letým synem zavražděného. Krátce poté dorazila i přítelkyně Kočky ml., který byl v noci na pátek zastřelen v pražské restauraci.

Střelbě v pražské restauraci Monarch předcházelo hecování a sázka o to, kdo má u sebe více peněz. Podle svědků se Ďuričko Kočkovi chlubil miliónem v hotovosti, načež vznikla strkanice, do níž se syn provozovatele Matějské pouti zapletl.

Policie v pátek sepsala návrh na vazbu Bohumíra Ďurička a poslala ho na státní zastupitelství. Podle svědků první rána zasáhla Kočku ml. vestoje, druhé dvě Ďuričko vypálil, když už oběť ležela na zemi.

Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one