Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.

Kočka zemřel po opileckém hecování, policie obvinila Ďurička

Kočka zemřel po opileckém hecování, policie obvinila Ďurička

velikost textu:
10. října 2008  12:16,  aktualizováno 14:10
Policie z vraždy Václava Kočky mladšího, syna provozovatele Matějské pouti, obvinila Bohumíra Ďurička. iDNES.cz to potvrdil kriminalista Josef Lottes. Zároveň šel k soudu návrh na vazbu. Ďuričko střílel po opilecké hádce o to, kdo má u sebe víc peněz.
Václav Kočka mladší a Václav Kočkafoto: ISIFA

Václav Kočka mladší a Václav Kočka

Václav Kočka starčí s rodinnou odjíždí od baru Monarch (10.10. 2008)Kočka k videuStrážníci hlídající vchod do baru Monarch (10.10.2008)Plačící příbuzní Václava Kočky mladšího před restaurací Monarch (10.10.2008)Plačící příbuzní Václava Kočky mladšího před restaurací Monarch (10.10.2008). Prohlédni fotky
. Přehraj video

 

"Obviněný spolupracuje, vypovídá. Z našeho dosavadního šetření vyplývá, že se jednalo pouze o jejich osobní konflikt, který vznikl a vyvrcholil vraždou," sdělil iDNES.cz Lottes.

Ďuričko střílel z legálně držené pistole.

"Předtím se chovali jako nejlepší kamarádi. Popíjeli spolu, pak se začali sázet, kdo z nich má v kapse v hotovosti milion korun. Když ta sázka gradovala, tak útočník vytáhl pistoli a zastřelil ho," popsal MF DNES barman, který vraždu viděl. - čtěte Popíjeli, sázeli se o milion v kapse. Pak kamaráda provrtal kulkami

"Nejhorší je, když jde někdo do hospody a vezme si s sebou pistoli," řekl k tomu kriminalista Lottes.

Václav Kočka byl ve čtvrtek pozdě večer zastřelen v restauraci Monarch, kde proběhl křest knihy Jiřího Paroubka "Česko, Evropa a svět očima sociálního demokrata". Autogramiáda skončila v půl desáté, střelba se ozvala několik minut po třiadvacáté hodině. Podle svědků zazněly tři výstřely.

Křištálová lupa Obviněný Bohumír Ďuričko spravuje mnoho set různých objektů. Provozuje například pražský hotel Axa, dříve mu patřil i fotbalový klub Dukla. Podle informací iDNES.cz měl mít Ďuričko právě dnes ve svém hotelu Axa oslavu svých padesátin.

. ČTĚTE O VRAŽDĚ VÁCLAVA KOČKY MLADŠÍHO

Střelec zabil syna podnikatele Kočky po křtu Paroubkovy knihy

Popravil ho jako psa, volal mi kamarád po vraždě podnikatele

Premiér vyjádřil soustrast Kočkovým a vybídl k poučení z Kubiceho zprávy

Paroubek: Vražda Václava Kočky s politikou nesouvisí

Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one