Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.

Kočka mladší pošeptal těsně před střelbou Ďuričkovi něco do ucha

Svědek, který seděl u stejného stolu, u kterého v pražské restauraci Monarch v noci na pátek hoteliér Bohumír Ďuričko podle policie zastřelil Václava Kočku ml., popsal v pátek Právu detaily střelby.

10. 10. 2008 17:19 - PRAHA

V osudný okamžik seděl u stolu i Vratislav Šlajer, kamarád a známý Ďurička i staršího z Kočků.

Václav Kočka mladší a staršíVáclav Kočka mladší a starší. Zdroj: Isifa.

"Seděl jsem vedle pana Ďurička, v tu chvíli se k němu přiklonil mladý Kočka a něco mu šeptal do ucha. To muselo být něco drastického, že Ďuričko zareagoval tak hrozně zkratkovitě. Já jsem se otočil ke své přítelkyni, abych je neposlouchal. Najednou jsem uslyšel dva nebo tři výstřely za mými zády. Otočil jsem se a viděl ležícího Kočku s dvěma krvavými skvrnami na hrudi. Nemohu říct, jestli střílel, nebo nestřílel Ďuričko," řekl Právu Šlajer.

PROFIL: Kdo je Bohumír Ďuričko
PROFIL: Kdo je Václav Kočka

Vratislav ŠlajerVratislav Šlajerfoto: Právo/Petr Horník

Podle Šlajera nastal po výstřelu chaos. Seběhlo se hodně lidí, takže si nevšiml, zda Ďuričko utekl. "Moje přítelkyně a těhotná partnerka pana Ďurička začaly ječet, protože viděly skelný pohled, který svědčil o tom, že je po smrti."

Pili vodku

Šlajer dodal, že on i ostatní byli lehce podnapilí včetně pana Ďurička, všichni společně pili vodku. Nevšiml si ale, že by skutku předcházela hádka.

Během večera mezi Ďuričkem a Kočkou starším probíhala debata o tom, kdo je větší boháč a kdo má u sebe víc peněz. "Byla to jen frajeřina, nikdo se s nikým nehádal," popsal svědek.

Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one