Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.

Podnikatel Bohumír Ďuričko zastřelil po Paroubkově autogramiádě syna Václava Kočky. Soud ho v neděli poslal do vazby. Ďuričko usiluje o stanovení kauce.

Bohumír Ďuričko ve čtvrtek večer zastřelil syna pořadatele Matějské pouti Václava Kočku mladšího.


Soud na něj uvalil vazbu, protože se obává, že by Ďuričko mohl uprchnout nebo ovlivňovat svědky. Policejní eskorta už Ďurička převezla do vazební věznice na Pankráci.


Jeho advokát Jan Červenka v neděli uvedl, že do měsíce se chce Ďuričko dostat z vazby na kauci. V případě jejího stanovení je ochoten zaplatit až několik milionů.


Soud ale zatím žádnou kauci nestanovil. Ďuričkovi advokáti ovšem podali stížnost - nesouhlasí s tím, že by Ďuričko mohl ovlivňovat svědky. Pokud by soud za několik týdnů shledal, že tento důvod vazby pominul, může na kauci přijít řeč.

Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one