Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.

Obvodní soud pro Prahu 1 uvalil vazbu na Bohumíra Ďurička, kterého policie obvinila ze čtvrteční vraždy Václava Kočky mladšího. Důvodem je možný útěk a ovlivňování svědků. Podnikatel byl u výslechu asi tři hodiny.

Ďuričko podal proti rozhodnutí stížnost, řekl Právu předseda obvodního soud pro Prahu Libor Vávra. Policejní eskorta odvezla podnikatel do pankrácké věznice, před novináři ho skryla v autě.

Pětapadesátiletému pražskému hoteliérovi hrozí za vraždu deset až 15 let vězení. Se synem známého provozovatele Matějské pouti, kterého podle policie zastřelil z legálně držené zbraně, nejprve několik hodin popíjel v pražské restauraci Monarch po autogramiádě a křtu knihy předsedy ČSSD Jiřího Paroubka. Podle dostupných informací se oba muži sázeli o vysoké finanční částky a dostali se do "opilecké hádky".

Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one