Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.

Kauza Kočka: Policie žádá vazbu pro střelce

 Policie dokončila první část vyšetřování vraždy Václava Kočky mladšího. K Obvodnímu soudu pro Prahu 1 už míří žádost o vazbu Bohumíra Ďurička, který podle vyšetřovatelů vraždu spáchal.

Soud by měl o vazbě rozhodnout už zítra dopoledne. "Dnes byly ukončeny výslechy. Vyslechnuti byli příbuzní zemřelého," řekl Aktuálně.cz mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Na policii vypovídali i otec a syn Václava Kočky mladšího.

Hoteliéra Ďurička už v pátek policie obvinila, že Kočku zastřelil na oslavě křtu knihy Jiřího Paroubka, která probíhala v noci na pátek.

Hrozí mu za to až patnáctileté vězení.

Střelba přišla zřejmě po opilecké hádce

Deník Aktuálně.cz našel několik svědků, kteří osudný večer v restauraci hotelu Monarch byli a odešli krátce před střelbou.

Uvádějí, stejně jako svědectví, jež přinesla další česká média, že oba muži spolu hodně pili a střelba přišla ve chvíli, kdy byli opilí.

"Po křtu se lidi rozprchli, ale pár jich tam zůstalo. Někteří byli už v náladě, patřil mezi ně i mladý Václav Kočka," popsal Aktuálně.cz začátek večírku host, který si přál zůstat v anonymitě.

Svědkové také mluví o tom, že těsně před střelbou se Ďuričko s Kočkou pohádali o to, kdo z nich je bohatší. Nikdo nemluví o tom, že by řešili své obchodní vztahy nebo rozepře.

Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one