Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.

Přísně střežený pohřeb!

Pohřeb zastřeleného Václava Kočky mladšího se uskuteční příští středu v kostele sv. Markéty v Praze-Břevnově. Očekává se až tisíc lidí.

"Má to být veliké, taky proto vybrali Břevnov. Rodina počítá s účastí několik stovek známých a kamarádů," řekl serveru Týden.cz člověk blízký Kočkově rodině.

O bezpečnost nejslavnější rodiny kolotočářů v Česku  a dalších truchlících se má během posledního rozloučení starat ochranka.

Paroubek - vykašle se na kamaráda?

Počítalo se s tím, že mezi smutečními hosty bude i předseda ČSSD Jiří Paroubek, který se považuje za přítele rodiny. Podle našich informací  ale není pravděpodobné, že se bývalý premiér na velkolepém rozloučení s Václavem Kočkou ukáže. "Zřejmě bude kondolovat, ale na pohřeb asi nepřijde. To by mu v očích veřejnosti doopravdy moc neprospělo," uvedl zdroj blízký ČSSD, který si nepřál být jmenován.

 

 

Navíc Paroubkův mediální poradce Petr Dimun řekl, že si není jist, zda pozůstalí stojí o to, aby na pohřbu byli přítomní politici. "Mám signály, že jsou znechuceni tím, co se rozpoutalo, a možná ani nechtějí, aby tam někdo z politiků byl," řekl Týdnu Dimun.

Tragická událost se stala minulý čtvrtek kolem 23:00 v pražské restauraci Monarch, několik hodin po představení nové Paroubkovy knihy. Podle policie Václav Kočku zastřelil při opilecké hádce podnikatel Bohumír Ďuričko.

Chystají pozůstalí Kočky vendetu?

Policejní rekonstrukce přestřelky v hotelu Monarch se uskuteční asi příští týden ve čtvrtek. Podle serveru Týden.cz existuje podezření, že by se rodinný klan mohl pokusit vyřídit si s Ďuričkem účty jednou provždy!

"Zabij ho, ku*va, zabij ho," křičela prý emotivně před hotelem Monarch jistá žena, když policie Ďurička odvážela.

"Kvůli výhrůžkám budeme dbát během rekonstrukce na maximální bezpečnost," řekl Týdnu šéf pražských kriminalistů Josef Lottes.

15.10.2008 10:51:05
DanielGenesis
Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one