Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.

Pohřeb Václava Kočky ml.

Josef Lžičař, právník Kočkových.Zřejmě v pátek bude pohřeb Václava Kočky ml., kterého zastřelil podnikatel Bohumír Ďuričko. Měl by být na Břevnově a přijít má až 1000 lidí! Zatím není jisté, jestli dorazí i přítel Kočkových Jiří Paroubek.

Smrt Václava Kočky ml. poznamenala celou rodinu, která se z jeho smrti stále nevzpamatovala. Mnozí členové klanu Kočkových jsou schopni fungovat jen pod dávkou uklidňujících prášků. Kvůli tomu se možná neuskuteční rekonstrukce vraždy na místě činu. „Členové rodiny dosud nejsou v takovém psychickém stavu, který by jim umožnil se rekonstrukce zúčastnit,“ řekl Aha! právník rodiny Kočků Josef Lžičař.

Rekonstrukce by přitom měla vnést do celého případu jasno. Konat se měla už zítra. „Možná se to bude muset odložit až o čtrnáct dní,“ dodal Lžičař. Pevně také věří tomu, že soud nepropustí Ďurička z vazby.

Autor: KAREN MCHITARJAN, (vak)

15.10.2008

  

15.10.2008 07:43:15
DanielGenesis
Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one