Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3003"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Členové rodiny kočkovic nedisponují vysokou inteligencí,za to však přemírou agresivity.Když nemohli vyprovokovat rvačky s cizimi,tak se rádi servali mezi sebou při různých rodiných oslavách.V.Kočka dostal o co si říkal léta.Můžeme jen doufat,že z jeho syna nevyroste stejný agresor a břídil,jako byl otec a jeho děd.ps: Jsem velice ráda,že začíná pomalu vyplouvat na povrch Vaše kriminální činnost a že jistí lidé jsou odhodláni začít mluvit.P.Duričkovi přeji mnoho sil a brzký návrat k rodině. werdome@email.cz
Upřímnou soustrast celé rodině Kočkově.Prosím všechny lidi,kteří tak rádi přispívají do diskuzí a napadají a kritizují,aby si uvědomili,že zemřel poměrně mladý člověk,táta od rodiny a ať už nechají v klidu všechny pozůstalé.
je dobře, že si zde můžeme přečíst skoro všechny informace ohledně toho co se stalo.A to jestli jsou stránky objektivní nebo ne, stejně ukáže čas.
aprilovejden
I já se připojuji k chvále těchto stránek. Myslím si, že jsou nestranné a že informují o stavu naší společnosti. Teď nemám na mysli dohady a bludy ohledně rodiny či osoby pana Václava Kočky. Spíše teď mluvím o různých diskusích pod různými články, které se objevují na síti. Je smutné, že do takového neštěstí, které rodina pana Kočky prožívá, se tahají politické názory a spekulace! Jak je mi známo, na politická témata ohledně různých vládních či opozičních stran, existuje celá řada webových stránek. Tak bych rád jménem rodiny pana Kočky požádal, aby se lidé zdrželi různých urážejících slov. Apeluji na lidkého ducha, kterého SNAD každý má. Upřímnou soustrast paní Olze Kočkové, panu Václavu Kočkovi, jakož i celé jejich rodině.
Taky bych chtěla poděkovat za tyhle stránky. Jsem znechucená tím, co všechno se o tomhle případu píše. Znám celou rodinu a můžu říct, že z toho, jak se k sobě chovají, by si všechny "české rodiny" měly brát příklad. Pořád tomu, co se stalo nemůžu uvěřit, Vašek byl velmi slušnej a vychovanej kluk, nikdy jsem nezažila, že by byl agresivní, naopak, byl vždycky samý smích. Ztratila jsem kamaráda, který mi vždycky pomohl a dovedu si představit tu šílenou bolest, kterou prožívá Vaškova rodina. Chtěla bych jim vzkázat, že je mi to hrozně líto.

Jsem přesvědčená, že to byla připravená a chladnokrevná vražda a to mi nikdo nevymluví. Na křest knihy se nechodí s nabitou a odjištěnou zbraní. Jsem zvědavá, kdo Durička zaplatil...
Napsal jste to velice hezky.Chtěla bych, aby veřejnost poznala rodinu p.Kočky i z té lepší stránky a ne jen z té špatné o níž informují média. Doposud jsem z bulváru nevyčetla jedinou pozitivní větu. Rodinu p.Kočky znám od malička a jak již jsem zde psala, p.Kočka ml. byl můj bratránek. Můžu říct, že stejně jako jeho otec měl srdce na svém místě. Je dobře, že jste založil tyhle stránky a každý má samozřejmě právo zde vyjádřit svůj názor. Ale jedno je jisté, byl zmařen mladý lidský život odešel nedobrovolně otec tří dětí, kterým tátu už nikdo nevrátí, bratr a hlavně syn a tím pro rodiče končí život, teď už to pro ně bude až do smrti utrpení. Děkuji za umožnění napsání tohoto článku. Přeji Vám i všem ostatním hezký den.
08.04.2009 11:02:06
DanielGenesis
Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one