Pouto, jež spojuje skutečnou rodinu, není v krvi, ale ve vzájemné úctě a radosti vašich životů. Málokdy vyrostou členové jedné rodiny pod jednou střechou.
Proč jsem Založil tyto stránky..???

Uplyne par dní a tato kauza nebude už nikoho zajímat a veřejnost se vlastně ani nedoví jak to vlastně bylo a já jsem se rozhodl, že tuto kauzu budu sledovat až do úplného Konce... a zveřejnovat na stránkách.Vím že se to mnohým Lidem nebude zřejmě líbit ale mnohé lidi to bude třeba i zajímat a proto sem vytvořil tyto stránky.Zdali je zatím politika či ať je to cokoliv ,Rodina Kočkova si toto nezasloužila samozřejmě je to hrozne utrpení pro celou rodinu-blízké-znamé a nevím proč media vytahují věci Které se dávno staly a jsou vyřízené.Rodina Kočkova je rodina jako každá jiná,,to že rodina podniká v tom v čem podniká je její věc,každý z nás má příležitost podnikat v tom co uzná za v hodné.Nikdo z Vás už nevidí kolik práce okolo to obnáší je to velká z odpovědnost ano bavím se teď o provozu Matějské pouti.Já osobně sem se z Rodinou Kočkovic parkrát sešel osobně a pan Václav Kočka st. je slušný člověk a jeho rodina tak též.Ne nepotkaly jsme se tak jak třeba většina z Vás si myslí...ale prostě jsme se potkaly a na něčem jsme spolu pracovaly a představ te si že i Pan Kočka st. dokáže na sebe obléct pracovní oděv a dělat manuální práci...Každý z Vás si samozřejmě udělá o Rodině svůj obrázek to nikomu nezakazuji,,, říká se nikdo není svatý ani dokonalý.Co se tyče známých-přátel co k tomu říci každý znás má nějaké přátele a jestli už je to vysoce postaveny politik a nebo jen obyčejný prosty člověk i takové lidi (přátele) si člověk vybírá podle sebe.


Tím to chci rodině ještě jednou vyjádřit Hlubokou upřímnou soustrast.

                                                       DanielGenesis       

 

Pokud máte jaké koliv názory a věci které by měla veřejnost o této kauze vědět zašlete mi je prosím  na e-mail: DanielGenesis@seznam.cz                                                                            

12.10.2008 11:29:34
DanielGenesis
Neručím a nenesu zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Administrátor těchto stránek si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky), poškozují jméno a útoky na mou osobu.

Copyright © DanielGenesis 2008
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one